Opinie o Hotelu

WEEKEND ZA PÓŁ CENY*

Hotel Buczyński to miejsce, w którym poza komfortowymi pokojami oraz smacznym jedzeniem czekają na Państwa odprężające zabiegi i kuracje. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów pobytowych, w cenie których znajdują się różnorodne zajęcia dla ciała i ducha. Chcąc zregenerować siły, mogą Państwo skorzystać między innymi z kąpieli SPA, gimnastyki, aqua aerobicu, zabiegów ayurvedyjskich i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi ofertami. Wybierając je, otrzymują Państwo korzystne rabaty, a czas spędzony w naszym hotelu dostarcza Wam jeszcze większej ilości przyjemnych wrażeń.

Świeradów Zdrój, w którym oferujemy Państwu noclegi, jest miejscowością znajdującą się w Sudetach. Otoczenie hotelu sprzyja więc długim wycieczkom pieszym oraz rowerowym. W okolicy mieszczą się także różnorodne atrakcje turystyczne i trasy narciarskie. Jeśli więc chcą Państwo aktywnie odpocząć, noclegi w Świeradowie, to doskonały wybór. Nasza oferta jest jednak skierowana także do osób, które lubią odpoczywać w strefie SPA, nie musząc mobilizować organizmu do większego wysiłku. Dla Gości o takich upodobaniach przygotowaliśmy między innymi pakiet Dotyk Orientu. W ramach niego skorzystają Państwo z zabiegu ayurvedyjskiego, orientalnego masażu i relaksującej kąpieli, takiej jak na przykład kąpiel Kleopatry w mleku. Ponadto będą mogli Państwo zapisać się na dodatkowe zabiegi SPA o dziesięć procent taniej.

Wybierając noclegi w naszym hotelu, mogą Państwo poznawać Świeradów Zdrój ze swoją drugą połówką. Jeśli planujecie romantyczny weekend, to nasz pakiet We Dwoje na pewno przypadnie Wam do gustu. Poza komfortowym odpoczynkiem i możliwością długiego spacerowania po pięknej okolicy, w ramach tej oferty, otrzymacie Państwo m.in. romantyczną kolację, dostęp do saun, jacuzzi i basenu. Polecamy taką formę spędzania wolnego czasu zarówno parom z krótkim, jak i długim stażem.

Ciekawym pomysłem jest również babski wyjazd. Kobietom, które chcą się zrelaksować same lub wraz z przyjaciółkami, proponujemy wyjątkowe zabiegi na twarz, kąpiele SPA, a także niepowtarzalne koktajle. Decydując się na Świeradów i nasze noclegi, zapomną Panie o codziennym pędzie i wreszcie się zrelaksują. Dzięki rabatowi na dodatkowe zabiegi każda z Was będzie mogła taniej skorzystać z wybranych przez siebie kuracji. Po takim odprężającym weekendzie wszystkie Panie wracają do swoich obowiązków pełne nowej energii.

Hotel Buczyński dba także o Gości, którzy chcą skorzystać z zabiegów kuracyjnych specjalnie dostosowanych do ich stanu zdrowia i aktualnych potrzeb. Proponujemy Państwu pakiety: Relaks i rekreacja lub Intensywna Kuracja. W ramach tych ofert, przed wykonaniem jakichkolwiek zabiegów, skonsultuje to z Państwem doświadczony lekarz i pomoże wybrać zabiegi, które najlepiej posłużą organizmowi. 

Serdecznie zapraszamy do lektury opisów wszystkich naszych pakietów pobytowych. Aby uatrakcyjnić Państwa wypoczynek, przygotowaliśmy wiele różnorodnych propozycji spędzenia czasu w naszym hotelu.

Hotel Buczyński**** Medical&Spa

59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa 2
+48 75 78 11 900

Bądź na bieżąco!

facebook newsletter

Bądź na bieżąco

Dodaj