Opinie o Hotelu
BlogF

Relaks i rekreacja 7 Nocy

Hotel Buczyński to miejsce, w którym poza komfortowymi pokojami oraz smacznym jedzeniem czekają na Państwa odprężające zabiegi i kuracje. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy szeroki wybór atrakcyjnych pakietów pobytowych, w cenie których znajdują się różnorodne zajęcia dla ciała i ducha. Chcąc zregenerować siły, mogą Państwo skorzystać między innymi z kąpieli SPA, gimnastyki, aqua aerobicu, zabiegów ayurvedyjskich i wielu innych. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi ofertami. Wybierając je, otrzymują Państwo korzystne rabaty, a czas spędzony w naszym hotelu dostarcza Wam jeszcze większej ilości przyjemnych wrażeń.

Świeradów Zdrój, w którym oferujemy Państwu noclegi, jest miejscowością znajdującą się w Sudetach. Otoczenie hotelu sprzyja więc długim wycieczkom pieszym oraz rowerowym. W okolicy mieszczą się także różnorodne atrakcje turystyczne i trasy narciarskie. Jeśli więc chcą Państwo aktywnie odpocząć, noclegi w Świeradowie, to doskonały wybór. Nasza oferta jest jednak skierowana także do osób, które lubią odpoczywać w strefie SPA, nie musząc mobilizować organizmu do większego wysiłku. Dla Gości o takich upodobaniach przygotowaliśmy między innymi pakiet Dotyk Orientu. W ramach niego skorzystają Państwo z zabiegu ayurvedyjskiego, orientalnego masażu i relaksującej kąpieli, takiej jak na przykład kąpiel Kleopatry w mleku. Ponadto będą mogli Państwo zapisać się na dodatkowe zabiegi SPA o dziesięć procent taniej.

Wybierając noclegi w naszym hotelu, mogą Państwo poznawać Świeradów Zdrój ze swoją drugą połówką. Jeśli planujecie romantyczny weekend, to nasz pakiet We Dwoje na pewno przypadnie Wam do gustu. Poza komfortowym odpoczynkiem i możliwością długiego spacerowania po pięknej okolicy, w ramach tej oferty, otrzymacie Państwo m.in. romantyczną kolację, dostęp do saun, jacuzzi i basenu. Polecamy taką formę spędzania wolnego czasu zarówno parom z krótkim, jak i długim stażem.

Ciekawym pomysłem jest również babski wyjazd. Kobietom, które chcą się zrelaksować same lub wraz z przyjaciółkami, proponujemy wyjątkowe zabiegi na twarz, kąpiele SPA, a także niepowtarzalne koktajle. Decydując się na Świeradów i nasze noclegi, zapomną Panie o codziennym pędzie i wreszcie się zrelaksują. Dzięki rabatowi na dodatkowe zabiegi każda z Was będzie mogła taniej skorzystać z wybranych przez siebie kuracji. Po takim odprężającym weekendzie wszystkie Panie wracają do swoich obowiązków pełne nowej energii.

Hotel Buczyński dba także o Gości, którzy chcą skorzystać z zabiegów kuracyjnych specjalnie dostosowanych do ich stanu zdrowia i aktualnych potrzeb. Proponujemy Państwu pakiety: Relaks i rekreacja albo Intensywna Kuracja. W ramach tych ofert, przed wykonaniem jakichkolwiek zabiegów, zbada Państwa doświadczony lekarz. Zaplanuje on dla Was kurację, która najlepiej posłuży organizmowi.

Serdecznie zapraszamy do lektury opisów wszystkich naszych pakietów pobytowych. Aby uatrakcyjnić Państwa wypoczynek, przygotowaliśmy wiele różnorodnych propozycji spędzenia czasu w naszym hotelu.

Hotel Buczyński**** Medical&Spa

59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa 2
+48 75 78 11 900

Bądź na bieżąco!

facebook newsletter

Bądź na bieżąco

Dodaj

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess