Opinie o Hotelu

Restauracja i Bar

Restauracja w Hotelu Buczyński

Restauracja w Świeradowie Zdroju w Hotelu Buczyński oferuje gościom posiłki takie jak śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Istnieje również możliwość korzystania z dań a'la carte. Wizytę w restauracji w porze obiadowej warto zacząć od przystawki, np. wątróbki drobiowej z aromatyczną konfiturą z czerwonej cebuli, by przejść dalej do zupy oraz wyboru mięs lub ryb. Powodzeniem wśród gości cieszy się zarówno dorsz z warzywami, jak i sandacz w sosie cytrynowym. Warto również skosztować naszego ciasta dnia lub crème brûlée. Dla najmłodszych gości posiadamy osobne propozycje w menu. W hotelowym Coctail & Caffe barze czeka na Państwa wyborna kawa, herbata, gorąca czekolada oraz autorskie koktajle przygotowywane przez barmanów.

Restauracja w Hotelu Buczyński w Świeradowie Zdroju

Zapraszamy Państwa do eleganckiej restauracji w Świeradowie Zdroju, która znajduje się w Hotelu Buczyński. Dbamy, aby każde danie, które podajemy, było wyjątkową kompozycją smakową. Nasz doświadczony szef kuchni uzyskuje doskonały smak potraw dzięki swoim umiejętnościom oraz wyselekcjonowanym produktom od sprawdzonych dostawców. Jego specjalnością są smaczne i nowoczesne dania kuchni polskiej i europejskiej. Nasi najbardziej wymagający goście z chęcią powracają do restauracji w Hotelu Buczyński - nie tylko po to, by skosztować wyjątkowych dań, ale także by odpocząć w przyjemnej atmosferze. Nasza obsługa kelnerska dba o komfort i wszelkie Państwa potrzeby starając się, aby każdy poczuł się u nas zupełnie wyjątkowo.

Imprezy okolicznościowe w Hotelu Buczyński

Nasza restauracja to idealne miejsce spotkania nie tylko w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Sprawdza się również na spotkania biznesowe czy imprezy okolicznościowe o rodzinnym charakterze, np. wesela, rodzinne jubileusze i komunie. W restauracji Hotelu Buczyński każde tego typu wydarzenie będzie zakończone sukcesem. Naszym atutem jest nie tylko menu, ale i doświadczenie pracowników oraz ich profesjonalne przygotowanie do pracy. Z przyjemnością będziemy służyć pomocą zarówno na etapie organizacji spotkania, jak i podczas jego trwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Hotel Buczyński**** Medical&Spa

59-850 Świeradów-Zdrój, ul. Prusa 2
+48 75 78 11 900

Bądź na bieżąco!

facebook newsletter

Bądź na bieżąco

Dodaj